Tulospalvelu

 

Salibandyn pääsiäisturnaus 31.3 2018
Paka B Farssi 1-2
Kuoppelikko Puustamo 1-2
Calix Saravon Pekka 5-3
Puustamo Paka B 0-1
Farssi Kuoppelikko 0-4
Paka B Calix 2-4
Saravon Pekka Puustamo 2-3
Calix Kuoppelikko 3-2
Farssi Saravon Pekka 1-7
Puustamo Calix 5-2
Kuoppelikko Paka B 2-2
Puustamo Farssi 2-1
Saravon Pekka Paka B 7-1
Calix Farssi 2-4
Kuoppelikko Saravon Pekka 0-7
Välierät    
Puustamo Farssi 1-0
Calix Saravon Pekka 1-2
FINAALI    
Puustamo Saravon Pekka 0-4
-------------------- ------------------ --------------
     
Tapaniturnaus 26.12.2017  
     
Lohko A Lohko B Lohko C
1. MoVo 1. Saravon Pekka 1. rattopojat
2. JuKuMa Show 2. calix 2. Mailapojat
3. Sputnik     3. AC Akkujussit 3. Raimo
4. VRK 4. Supernaiset ja miehet 4. Kootut
     
9:00 Sputnik - VRK    3-2
9:25 Saravon Pekka - Supernaiset ja miehet  8- 0
9:50 JuKuMaShow - Sputnik 2 -2
10:15 calix - Saravon Pekka  0-5
10:40 JuKuMaShow - VRK  3-0
11:05 Sputnik - MoVo    1-3
11:30 Supernaiset ja miehet - calix  0-6
11:55 Saravon Pekka - AC Akkujussit  3-1
12:20 Mailapojat - Kootut  4-0
12:45 AC Akkujussit - Supernaiset ja miehet  7-1
13:10 VRK - MoVo    1-6
13:35 Kootut - rattopojat  0-5
14:00 Mailapojat - Raimo  5-1
14:25 JuKuMaShow - MoVo 2-3
14:50 Mailapojat - rattopojat  0-2
15:15 Raimo - Kootut    7-1
15:40 calix - AC Akkujussit 1-0
16:05 rattopojat - Raimo 2-1
     
Sijoitusottelut    
16:45 AC Akkujussit - Raimo  3-4 RL
17:15 MoVo - Sputnik    3-5
17:45 Saravon Pekka - Raimo  3-2
18.15 rattopojat - calix  7-2
18.45 JuKuMa Show- Mailapojat  2-1RL
     
Välierä    
19.15 rattopojat - Sputnik  3-2
19.45 Saravon Pekka - JuKuMa Show  5-0
     
Loppuottelut    
20.20 Sputnik - JuKuMa Show  0-5
20.50 rattopojat - Saravon Pekka  0-2

------------------------------------------------------------------------------

Äitienpäivän turnaus 13.5.2017

9:00        9:25          SARAVON PEKKA  -       PAKA C1         7-2

9:25        9:50          MOVO                 -       SPUTNIK         2-1

9:50        10:15        KERO                  -       MAILAPOJAT    1-6

10:15     10:40        SARAVON PEKKA   -       MOVO             4-2

10:40     11:05        PAKA C1               -       SPUTNIK          2-5

11:05     11:30        MAILAPOJAT         -       CALIX              3-3

11:30     11:55        PAKA C1               -       MOVO             1-2

11:55     12:20        SPUTNIK               -       SARAVON PEKKA   3-3

12:20     12:45        KERO                    -      CALIX            4-2

Välierä 1

 13:00     13:30        A2 MoVo               -    B3 Calix        0-4

13:30     14:00        B2  Kero                -       A3 Sputnik    3-2

Välierä 2

14:10     14:40        B1  Mailapojat        -        voittaja A2-B3 Calix  5-0

14:40     15:10        A1 Saravon Pekka  -        voittaja B2-A3 Kero   2-0

 

15:30     16:00          PRONSSIOTTELU Calix - Kero    9-2

16:00     16:30          LOPPUOTTELU Mailapojat - Saravon Pekka 2-3

 

 

C1 pojat  tulokset 2016-2017

NIII  tulokset 2016-2017

MV tulokset 2016-2017

C -tytöt tulokset 2016-2017

D -pojat tulokset 2016-2017

E -pojat tulokset 2016-2017

E -tytöt tulokset 2016-2017

Tapaniturnaus 26.12.2015

Alkusarja:
08:00 - AC Akkujussit -- Sekajoukkue 11-0
08:25 - Lk Tornberg -- PAU 5-4
08:50 - Sekajoukkue -- Calix 1-5
09:15 - Lk Tornberg -- SBF 1-1
09:40 - MoVo -- Sekajoukkue 9-1
10:05 - Mailapojat -- Lk Tornberg 2-3
10:30 - AC Akkujussit -- Calix 2-3
10:55 - SBF -- Mailapojat 3-5
11:20 - MoVo -- AC Akkujussit 1-4
11:45 - Pelimannit -- Jämäpalat 3-2
12:10 - PAU -- Mailapojat 5-4
12:35 - Jämäpalat -- KJA 0-3
13:00 - SB KuHa -- Pelimannit 6-2
13:25 - Calix -- MoVo 1-5
13:50 - Pelimannit -- KJA 2-7
14:15 - Jämäpalat -- SB KuHa 1-4
14:40 - PAU -- SBF 3-3
15:05 - KJA -- SB KuHa 5-1

 

LOHKO A.
4p -- AC Akkujussit Lohkovoittaja
4p -- MoVo Lohkon 2.
4p -- Calix lohkon 3

0p -- Sekajoukkue
Tehdyt maalit ratkaisivat lohkojärjestyksen

LOHKO B
5p -- Lk Tornberg Lohkovoittaja
3p -- PAU Lohkon 2.
2p -- Mailapojat Lohkon 3.
2p -- SBF

LOHKO C
2p -- Pelimannit Lohkon 3.
6p -- KJA Lohkovoittaja
4p -- SB KuHa lohkon 2.
0p -- Jämäpalat

Jatko-ottelut (lohkokakkoset ja lohkokolmoset):
15:35 - MoVo -- Mailapojat ---> voittaja välierään ( = D1) 3-2
16:05 - PAU -- Pelimannit ---> voittaja välierään ( = D2) 6-1
16:35 - SBKuha -- Calix ---> voittaja välierään ( = D3) 1-3

Välierät:
17:05 - KJA -- MoVo ---> voittaja loppusarjaan. 3-1
17:35 - Ac Akkujussit -- PAU ---> voittaja loppusarjaan 4-4, rl 4-5
18:05 - Lk Tornberg -- Calix ---> voittaja loppusarjaan 4-1

********************************************

LOPPUSARJA LOHKO E
18:50 - KJA -- PAU 6-3
19:20 - PAU -- Lk Tornberg 4-4
19:50 - Lk Tornberg -- KJA 1-3

-----------------------

4p -- KJA
1p -- PAU
1p -- Lk Tornberg - pronssia

20:20 - 20:50 LOPPUOTTELU PAU - KJA 4 - 0
PAU voitti kultaa ja KJA hopeaa

 

 

Avoin äitienpäivän turnaus 9.5.2015

LOHKO A
1 p - Peliveljet
1 p - SB Hutikuti
4 p - MoVo
LOHKO B
4 p - Lk Tornberg
0 p - ynnämuut
2 p - Mailapoja
 LOHKO C
4 p - Sb KuHa
6 p - calix
2 p - Neutraalit
0 p - Höntsääjät
LOHKO D
4 p - Team Rahtarit
0 p - Sputnikit
2 p - KeRo 

Alkusarja
09-00__ Peliveljet -- MoVo 0 - 3
09-25__ Lk Tornberg -- ynnämuut 12 - 2
09-50__ SB Hutikuti -- Peliveljet 3 - 3
10-15__ Mailapojat -- Lk Tornberg 2 - 3
10-40__ SB Hutikuti -- MoVo 3 - 4
11-05__ Sb KuHa -- calix 2 - 4
11-30__ ynnämuut -- Mailapojat 0 - 10
11-55__ Neutraalit -- Sb KuHa 1 - 5
12-20__ Höntsääjät -- calix 0 - 12
12-45__ Team Rahtarit -- Sputnikit 4 - 2
13-10__ calix -- Neutraalit 3 - 0
13-35__ KeRo -- Team Rahtarit 4 - 5
14-00__ Sb KuHa -- Höntsääjät 7 - 0
14-25__ Sputnikit -- KeRo 3 - 6
14-50__ Neutraalit -- Höntsääjät 4 - 0

Jatko-ottelut
15-30__ SB Hutikuti -- Ynnämuut 7 - 0
16-00__ Sb Kuha -- sputnikit 6 - 1
16-30__ Peliveljet -- Mailapojat 1 - 4
17-00__ Neutraalit -- KeRo 0 - 8

17-30__ VÄLIERÄ 1 Calix -- Hutikuti. 11 - 3
18-00__ VÄLIERÄ 2 MoVo -- sb Kuha. 3 - 2 rl
18-30__ VÄLIERÄ 3 Team Rahtarit -- mailapojat 3 - 4 rl
19-00__ VÄLIERÄ 4 Lk Tornberg -- KeRo 4 - 3

19-30__ VÄLIERÄ 1 VOITTAJA calix -- VÄLIERÄ 2 VOITTAJA MoVo 2 - 3 rl
20-00__ VÄLIERÄ 3 VOITTAJA mailapojat -- VÄLIERÄ 4 VOITTAJA Lk Tornberg 2 - 3

20-30__ PRONSSIOTTELU Calix -- Mailapojat 2 - 3 rl
21-00__ LOPPUOTTELU MoVo -- Lk Tornberg 0 - 2

 --------------------------------------------------------------

14.2.2015 Ystävänpäiväturnaus

F-tytöt - vanhemmat 4-1
F-pojat - vahemmat 9-6
D-pojat - Harrastenaiset 4-2
E-tytöt - E-pojat 2-7
F-tytöt - F-pojat 1-5
E-tytöt - Harrastenaiset 0-6
E-pojat - D-pojat 0-9
Paka tytöt - Toranki sb-tytöt 4-3

 

26.12.2014 Tapaniturnaus

LOHKO A
Nollatoleranssi
mailapojat 4p
KJA 6p
SB Sivaltajat. 2p

LOHKO B
Höntsääjät
LkT Salibandy 6p
PAU Kuusamo 4p
D-pojat 2p

LOHKO C
Moraaliset Voittajat. 3p
rattopojat. 5p
SB Hutikuti. 1p
AC Akkujussit 3p

LOHKO D
FC Kasetti
Jediakatemia. 4p
Pelimannit 2p

08:00 Nollatoleranssi -           SB Sivaltajat                1 - 6
08:25 Höntsääjät -                  LkT Salibandy             0 - 9
08:50 KJA -                              Nollatoleranssi            6 - 1
09:15 PAU Kuusamo -             D-pojat                       6 - 1
09:40 mailapojat -                  SB Sivaltajat                5 - 2
10:05 LkT Salibandy -             PAU Kuusamo            9 - 3
10:30 SB Sivaltajat -               KJA                               2 - 8
10:55 PAU Kuusamo -             Höntsääjät                 10 - 2
11:20 KJA -                              mailapojat                   3 - 1
11:45 LkT Salibandy -             D-pojat                        5 - 1
12:10 Moraaliset Voittajat - rattopojat                    5 - 6
12:35 Nollatoleranssi -           mailapojat                  1 - 4
13:00 SB Hutikuti -                 Moraaliset Voittajat   3 - 3
13:25 D-pojat -                       Höntsääjät                   3 - 0
13:50 AC Akkujussit -              rattopojat                   4 - 4
14:15 FC Kasetti -                   Jediakatemia               3 - 5
14:40 rattopojat -                   SB Hutikuti                  4 - 2
15:05 Pelimannit -                  FC Kasetti                    4 - 3
15:30 SB Hutikuti -                 AC Akkujussit              1 - 6
15:55 Jediakatemia -              Pelimannit                  4 - 3
16:20 Moraaliset Voittajat - AC Akkujussit              5 - 2

Jatko-ottelut
16:55 mailapojat -                  D-pojat                        9 - 0
17:20 moraaliset voittajat -   FC Kasetti                    2 - 3
17:45 SB Sivaltajat -               PAU Kuusamo             3 - 6
18:10 AC Akkujussit -              Pelimannit                  5 – 0

18:35 VÄLIERÄ 1:   C1 voittaja rattopojat -        mailapojat         2 - 9
19:00 VÄLIERÄ 2:   A1 voittaja KJA-                    FC Kasetti          7 - 2
19:30 VÄLIERÄ 3:   D1 voittaja Jediakatemia - PAU Kuusamo    6 - 2
20:00 VÄLIERÄ 4:   B1 voittaja LkT salibandy - AC Akkujussit     4 - 4, rl 7 – 6


20:30 VÄLIERÄ 1 VOITTAJA mailapojat -      VÄLIERÄ 2 VOITTAJA KJA                   3 - 7
21:00 VÄLIERÄ 3 VOITTAJA Jediakatemia - VÄLIERÄ 4 VOITTAJA LkT salibandy 1 – 7


21:30 PRONSSIOTTELU     mailapojat - jediakatemia       12 - 2
22:00 LOPPUOTTELU        KJA - LkT salibandy                    2 - 2, rl 4 - 3